tarafından eklendi tarafından eklendi

Labioplasti (iç dudak estetiği) Nedir?

Labioplasti, iç dudakların küçültülmesi ve kısaltılması işlemidir. İç dudakların dışarıya sarkması görsel açıdan kadınları rahatsız etmekte ve estetik kaygıların oluşmasına yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra iç dudakların sarkık olması cinsel ilişkide ağrıya, aynı zamanda idrar yapmada sorunlara neden olabilmektedir. Labioplasti bu gibi sorunların önlenmesi ve estetik görünümün geri kazanılmasında büyük rol oynar.

Labiplasti ile kadınlar, kendilerini iyi hissetmeleri, bedenleri ile barışık olmalarına yardımcı olmaktadır. Kadın bedenine saygısı arttığında ilişkilerinin sağlıklı yürümesine imkan sağlar.

Kadın bedeniyle barışık olduğunda, bağımlı ilişkiler yerine iki kişinin de var olduğu uzun ve sağlıklı birliktelikler yaşamak için kendini hazır hisseder.

 

Vajinoplasti ameliyatları dış genital bölge estetiği anlamına gelen ‘Labioplasti’ ile birleştirilince her açıdan sağlığa kavuşulmasını sağlamaktadır. Labioplasti’de iç dudaklar küçültülüp şekillendirilebilir ve vajina ameliyatı ile kombine olarak yapılabilir. Büyük olan iç dudaklar nedeniyle sıklıkla idrar yolu enfeksiyonu geçiren, genital hijyenini tam olarak sağlayamayan hem de estetik açıdan iyileşme sağlamayı amaçlayan kadınlar pratik bir yöntemle sağlığını geri kazanabilmektedir.

 

İstanbul Anadolu yakasında Jinekolog Op. Dr. Güneş Gündüz tarafından kadınlarda labioplasti (iç dudak estetiği) yapılmaktadır

Labioplasti ameliyatları fiyatı, Labioplasti  fiyatı, hastaneden hastaneye değişiklik göstermekte olup, muayene edildikten sonra karar verilmektedir.

Labioplasti yaptırdım. Çok mutluyum ve kendimi iyi hissediyorum diye görüşlerini paylaşıyorlar.